Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 21.10.2015
2:3
(2:1)
Bažantnice
Diváci: 0
MFK Frýdek - Místek
Herdzina - Rychtařík, Stuchlík, Dawid, Lukáš (57. Adamus) - Volný, Špirko, Popov (43. Přichystal), Golasowski - Zych, Pastušek (41. Goj).
Branky: 10. a 24. Golasowski - 18. Šigut, 38. Barkov, 53. Mohyla
Rozhodčí: Kret

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „V tomto utkání jsme podali nejlepší kolektivní výkon podzimní části. Kluci si nezasloužili prohrát, jelikož po většinu zápasu jsme určovali tempo hry, z čehož vznikaly brankové příležitosti. V první polovině jsme zahodili tři stoprocentní šance. Kdybychom některou proměnili, určitě by se nám do konce utkání  hrálo lépe. Ve druhém poločase soupeř vyrovnal a rázem ožil. Tato branka nás vyburcovala a chtěli jsme jít do vedení znovu, ale nestálo při nás fotbalové štěstí, jelikož se opakoval scénář z první poloviny. Zahodili jsme opět tři tutovky a vyplnilo se nedáš dostaneš. Těší mě předvedená hra a schopnost družstva vypracovat si brankové příležitosti. Všem patří velká pochvala.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo