Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Baník Ostrava
sobota 2.4.2016
0:2
(0:0)
ZŠ J. Šoupala
Diváci: 0
MFK Karviná
Matěj - Zouhar, Rakovcij, Michálek, Miškařík - Tamajka, Knedla, Kaspřík - Vrbka, Říha, Konečný.
Drobek - Rychtařík (45. Blatoň), Stuchlík, Dawid, Lukáš (55. Adamus) - Popov, Zych, Špirko, Golasowski (55. Luka) - Přichystal (50. Dadak), Goj (50. Palička).
Branky: 48. Přichystal, 65. Popov
Rozhodčí: Čecháček

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „V sobotním utkání jsme se přesvědčili, že se dá hrát s každým soupeřem, pokud si všichni plní dané povinnosti. Věděli jsme, že Baník má stěžejního hráče ve středu zálohy, proto jsme posílili náš střed dvojici Špirko - Zych. Tento záměr vyšel dokonale, navíc se k výkonu dvou středních záložníků přidali ostatní, a tak jsme v některých momentech soupeře přehrávali. Vítězství jsme si zasloužili, jelikož jsme byli úspěšnější v koncovce. Domácí také měli vyložené šance, ale v poslední chvíli vše zachraňoval brankář Drobek. Poprvé v této sezóně jsme tak nepomohli soupeři hrubou chybou ke skórování. Všichni si zaslouží pochvalu za předvedený výkon.“
Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo