Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Vítkovice
neděle 10.4.2016
5:3
(2:2)

Diváci: 0
MFK Karviná
Drobek - Lukáš (45. Rychtařík), Stuchlík, Dawid, Blatoň - Golasowski, Goj, Špirko, Dadak (36. Popov) - Palička (36. Přichystal), Zych (55. Luka).
Branky: 52. a 68. Dujsík, 1. Lajčok, 2. Harušťák, 64. Zaremba - 7. Zych, 22. Golasowski, 51. Přichystal
Rozhodčí: Szkuta

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Utkání bylo jako na houpačce. Během prvních dvou minut jsme dvakrát inkasovali a vypadalo to zle. Postupem času jsme začali hrát a vytvářet si brankové příležitosti, ze kterých se mám podařilo vyrovnat. Zahodili jsme však další tři tutovky, což nám v konečném součtu chybělo. Ve druhém poločase se nám podařilo jít do vedení, ale někteří naši hráči ještě oslavovali a soupeř z rozehrávky vyrovnal. Opět  nedůraz v koncovce se nám stal osudný (nedáš - dostaneš) a Vítkovice v rozmezí deseti minut dvakrát skórovaly. I takové utkání jsou pro nás ponaučením - bez koncentrace a důrazu v koncovce se nevyhrává.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo