Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
SK Sigma Olomouc
sobota 14.5.2016
5:2
(2:1)

Diváci: 0
MFK Karviná
Drobek (35. Herdzina) - Blatoň (30. Lukáš), Stuchlík, Čopík, Rychtařík (55. Luka) - Golasowski (45. Volný), Goj (50. Palička), Špirko, Dadak - Zych, Přichystal (60. Michailidis V.)
Branky: 65. a 69. Špatný, 20. Daněk, 24. Šíp, 53. z pen. Raclavský - 34. Golasowski, 59. Dadak
Rozhodčí: Štětka

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Sobotní zápas v Olomouci jsme herně zvládli vcelku dobře, ale výsledkově jsme opět propadli. Soupeř šel do vedení opět po hrubých chybách, nám se podařilo dostat do zápasu snížením na 1:2 v poslední minutě prvního poločasu. V průběhu druhého poločasu jsme si vypracovali nějaké šance, ale bez konečného efektu.  Když se nám povedlo po dalším domácím gólu snížit a hrát o přijatelný výsledek, přišel opět výpadek koncentrace a nesmyslný faul v rohu pokutového území u brankové čáry. V samotném závěru soupeř skóroval na konečných 5:2, což neodpovídá průběhu celého utkání. Ale bohužel.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo