Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 18.5.2016
2:0
(0:0)
Bažantnice
Diváci: 0
MFK Vítkovice
Drobek - Rychtařík, Dawid, Čopík, Dadak - Popov (36. Volný), Goj (45. Palička), Špirko, Golasowski (36. Blatoň) - Zych, Přichystal (60. Lukáš).
Branky: 45. Zych, 66. Lukáš
Rozhodčí: Glomb

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Středeční utkání jsme zvládli výsledkově, ale herně to bylo horší. Soupeř se snažil jenom bránit, což nám stěžovalo se prosadit v zakončení. V prvním poločase se Vítkovice dostaly jednou do brejkové příležitosti, ale naši stopeři tuto možnost zneškodnili. My jsme si vytvářeli střelecké šance, ale bez konečného efektu. Po změně stran byl soupeř ještě více aktivnější, ale nám se povedlo využít jeho otevřeného „okna“ v obraně, když se prosadil Zych. Vzápětí soupeř pohrozil rychlým protiútokem, na konci této akce stála tyč naší branky. V závěru se nám povedlo pojistit výsledek po závaru v pokutovém území na konečných 2:0. Vítězství bylo víc vybojované, ale zasloužené.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo