Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 18.5.2016
2:0
(0:0)
Bažantnice
Diváci: 0
MFK Vítkovice
Drobek - Rychtařík, Dawid, Čopík, Dadak - Popov (36. Volný), Goj (45. Palička), Špirko, Golasowski (36. Blatoň) - Zych, Přichystal (60. Lukáš).
Branky: 45. Zych, 66. Lukáš
Rozhodčí: Glomb

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Středeční utkání jsme zvládli výsledkově, ale herně to bylo horší. Soupeř se snažil jenom bránit, což nám stěžovalo se prosadit v zakončení. V prvním poločase se Vítkovice dostaly jednou do brejkové příležitosti, ale naši stopeři tuto možnost zneškodnili. My jsme si vytvářeli střelecké šance, ale bez konečného efektu. Po změně stran byl soupeř ještě více aktivnější, ale nám se povedlo využít jeho otevřeného „okna“ v obraně, když se prosadil Zych. Vzápětí soupeř pohrozil rychlým protiútokem, na konci této akce stála tyč naší branky. V závěru se nám povedlo pojistit výsledek po závaru v pokutovém území na konečných 2:0. Vítězství bylo víc vybojované, ale zasloužené.“

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo