Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná B
středa 28.10.2009
6:4
(2:3)

Diváci: 0
1. FC Poruba
Stach - Papuga, Mleziva, Sznapka, Nowinski - Zahatlan, Lukosz (80. Mašlej), Stračánek (45. Graňák), Seget - Beránek, Otisk
Branky MFK OKD Karviná: 22. a 85. Beránek, 11. Stračánek, 46. Zahatlan, 75. Nowinski, 87. Mleziva

Komentář

Utkání jsme začali aktivně. Hra se odvíjela převážně na straně soupeře, který pod tlakem dělal chyby. První gól padl z penalty za faul na pronikajícího útočníka, druhý po chybě hostujícího brankáře, který při snaze odkopnout míč nastřelil Beránka, od kterého se míč odrazil do branky. Poté jsme nevyužili další dvě vyložené příležitosti, kterými jsme mohli zápas definitivně rozhodnout, a soupeř po náhodné akci a faulu před pokutovým územím, krásnou střelou snížil na rozdíl jedné branky. Od tohoto okamžiku se soupeř začal prosazovat, naši hráči se nedokázali prosadit a protivník do konce poločasu dvěma góly otočil výsledek ve svůj prospěch. Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou toto utkání rozhodnout ve svůj prospěch. Hned z prvního útoku jsme dokázali vyrovnat, ale soupeř nás opět potrestal ze standartní situace, kdy po dobře zahraném trestném kopu skóroval hlavou. Naše hráče to nezlomilo a pořád se snažili změnit vývoj utkání. To se povedlo po chybě hostujícího brankáře, který nejprve fauloval v pokutovém území Zahatlana a za následné protesty ho rozhodčí poslal předčasně do kabin. Pokutový kop s přehledem proměnil Nowinski a početní převahu jsme ve zbytku utkání využili ke vstřelení dalších dvou branek.
Rozhovory Rozhovory
pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

út 16.1. | redakce

Pavel Kačor po prvním gólu za áčko: Říkal jsem si, ať hlavně trefím bránu

Odchovanec MFK polyká od začátku zimní přípravy tréninkové dávky s prvoligovým A-týmem, do toho musí ještě stíhat školu. Pavel Kačor má tak aktuálně napilno, ale určitě si nestěžuje. Odměna? Premiérový gól v dospělém fotbale...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo