Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

AC Sparta Praha
sobota 19.8.2017
6:1
(3:0)
Strahov
Diváci: 150
MFK Karviná
Tichý - Hejda, Mrózek, Holzer (74. Navrátil), Kaczmarczyk - Macko, Podešva (46. Paholík), Rokyčák (71. Vlachovský), Fokaidis - Pisarek, Seriš.
Branky: 2. a 65. Drchal, 35. a 54. Konopásek, 19. Flak, 60. Fortelný - 53. Pisarek
Rozhodčí: Petřík

Komentář

Trenér Marcel Frajt: „Bohužel jsme na Spartě neudělali výsledkově, ale ani herně dobrý dojem. Hned v úvodu jsme po hrubé chybě ve středu hřiště inkasovali a po zbytek poločasu nás domácí k ničemu nepouštěli. Během celého utkání na hráčích byla znát značná nervozita a až přílišný respekt k soupeři. Pozitivum je vstřelená branka ve druhém poločase a vytvoření si dvou slibných šancí, které jsme mohli proměnit. Věříme, že se náš výkon zvedne v dalších ligových zápasech.“
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo