Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FC Zbrojovka Brno
sobota 16.9.2017
3:1
(1:1)
Městský stadion Srbská
Diváci: 0
MFK Karviná
Tichý - Hejda (60. Ratica), Paholík, Mrózek, Kaczmarczyk - Macko, Mader, Vlachovský, Bielan (57. Seriš) - Pisarek, Fokaidis (81. Navrátil).
Branky: 35. z pen. Kříž, 75. Zikl, 81. Jurásek - 25. Vlachovský
Rozhodčí: Hock

Komentář

Trenér Marcel Frajt: „Utkání v Brně se nám povedlo herně, nikoliv však výsledkově. V obou poločasech jsme domácí nepouštěli do vážnějšího tlaku a kvalitní hrou ve středu hřiště jsme měli více míč pod kontrolou. Utkání, kterému by spíše slušela remíza, rozhodla efektivita ve vytvořených šancích a větší důraz v pokutovém území, kdy domácí naše dvě zaváhání v závěru utkání využili. Naši kluci si ve druhém poločase vytvořili tři šance, z toho jsme dvakrát nastřelili pouze břevno a jednou domácí podržel brankář. Je potřeba ocenit kvalitní přístup všech hráčů a věříme, že předvedená hra nás povzbudí do dalších těžkých podzimních bojů.“

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo