Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
úterý 24.10.2017
2:1
(2:1)
Kovona
Diváci: 80
SK Slavia Praha
Tichý - Hejda, Mader, Macko, Bielan - Wala, Fokaidis, Vlachovský, Seriš (89. Kaczmarczyk) - Pisarek (89. Klimek), Ratica (81. Navrátil).
Branky: 10. Seriš, 44. Mader - 15. Petrák
Rozhodčí: Vojkovský

Komentář

Trenér Marcel Frajt: „Skvělé tři body, někteří kluci nastoupili i sebezapřením. První půle byla určitě kvalitnější. Soupeř byl velmi kvalitní, dokumentovalo to hned v úvodu nastřelené břevno – to jsme měli štěstí. Slavia působila suverénním dojmem, ovšem naši kluci se toho nezalekli a šli do vedení. Hned vzápětí bohužel hosté srovnali. V dalším průběhu prvního poločasu jsme měli více šancí, škoda špatného řešení finální fáze. Odměna za pracovitost se dostavila minutu před pauzou, kdy jsme využili standardní situaci. Druhá půle spíše boj – bylo to o vůli a bojovnosti. V tomhle se opět ukázala vnitřní kvalita našeho týmu, kluci se rvali a dotáhli utkání do vítězného konce.“ 

Fotogalerii z utkání najdete ZDE.
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo