Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
pátek 20.10.2017
2:0
(1:0)
Kovona
Diváci: 69
FK Teplice
Tichý - Hejda, Mader, Macko, Bielan - Wala (69. Kaczmarczyk), Noga (46. Vlachovský), Fokaidis, Seriš - Pisarek, Ratica (78. Navrátil).
Branky: 17. Pisarek, 80. Macko
Rozhodčí: Batík

Komentář

Trenér Marcel Frajt: „Před utkáním jsme měli trochu obavu, jak se kluci vypořádají s delším zápasovým volnem, navíc se nám rozpadla stoperská dvojice. Musím říct, že jsme to nakonec zvládli velmi dobře a jsme šťastní za tři body a nulu vzadu. Důležitý byl úvodní gól, škoda hluchých pasáží v obou poločasech - tam jsme vypadli z rytmu. Důležitou pojistku v po sobě druhého gólu vstřelil deset minut před koncem krásně Macko po hezké spolupráci s Vlachovským. Ještě jednou pochvala za výhru i za to, jak se noví kluci se zápasem vypořádali. Touto výhrou jsme započali velmi náročný program, který pro nás pokračuje hned v úterý domácí dohrávkou se Slavií a páteční cestou k zápasu do Příbrami. Další týden pak ve středu hostíme Slovácko a hned v sobotu Zlín.“

FOTOGALERII ze zápasu najdete ZDE.
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo