Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

1.FK Příbram
pátek 27.10.2017
1:1
po penaltách
3:1
(1:0)

Diváci: 0
MFK Karviná
Tichý - Hejda, Mader, Macko, Bielan - Wala (64. Ratica), Vlachovský (46. Holzer) Fokaidis, Seriš - Pisarek (70. Klimek), Navrátil.
Branky: 14. Janota, rozh. pen. Benda - 76. Macko
Rozhodčí: Kotalík

Komentář

Trenér Marcel Frajt: „Velice těžký zápas, možná nejtěžší v celém dosavadním průběhu sezóny, jsme odehráli v pátek v Příbrami. Kluci si hrábli na dno sil a remíza po devadesáti minutách byla zasloužená. Penalty jsou už loterie, druhý bod zůstal doma. Začátek a vlastně celý první poločas jsme byli (troufnu si říct) lepším týmem. S výjimkou čtrnácté minuty, ve které jsme „zapomněli“ bránit a po akci s rychlým přenesením hry jsme inkasovali. V poločase jsme museli vystřídat zraněného Vlachovského, nedohrál ani útočník Pisarek.  S příchodem Holzera jsme zklidnili hru, měli víc balon na kopačkách a vytvářeli si územní převahu. Domácí se uchylovali jen k brejkovým situacím, které jsme si však pohlídali. V 76. minutě jsme zaslouženě vyrovnali, vyšel nám tah s posunutím Reného Macka nahoru. Ukázkově si převzal míč na hranici šestnáctky a prostřelil brankáře. Duel jsme měli pod kontrolou, paradoxně po naší chybné „malé domů“ mohli domácí vsítit rozdílový gól, ale to se jim naštěstí nepovedlo. S bodem jsme spokojení.“ 
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo