Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

Bohemians Praha 1905
úterý 27.2.2018
3:1
(0:1)

Diváci: 50
MFK Karviná
Tichý - Hejda, Mader, Paholík, Bielan - Ratica (66. Mrózek), Holzer, Fokaidis (80. Navrátil), Wala - Vlachovský, Podbiol (66. Seriš).
Branky: 59. Koubek, 75. Osmančík, 90. Krunert - 17. Paholík
ŽK: Hlinák, Farkaš, Ceccarelli - Mader
ČK: 52. Mader
Rozhodčí: Pečenka

Komentář

Trenér Marcel Frajt: „Vstup do utkání i celý první poločas se nám podařil a měli jsme ho pod kontrolou. Dostali jsme se rovněž do vedení a celkem v poklidu ho udrželi do poločasu, jelikož domácí jsme do výraznějších šancí nepouštěli s výjimkou jedné špatné rozehrávky. Druhý poločas nám moc nevyšel, po brzkém vyloučení jsme hned za sedm minut inkasovali na 1:1. Po vyrovnání už byli domácí aktivnější, a patnáct minut před koncem udeřili ze standardní situace. V závěru jsme se snažili o vyrovnání, ale už v nastaveném čase přidali domácí třetí branku do otevřené obrany a bylo jasno. Porážka nás velmi mrzí, zápas jsme měli dobře rozehraný.“
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo