Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
úterý 17.4.2018
1:2
(1:1)
Kovona UT
Diváci: 100
AC Sparta Praha
Tichý - Mrózek, Macko, Paholík, Hejda - Ratica (85. Podbiol), Holzer, Seriš (85. Navrátil), Wala - Fokaidis, Vlachovský (71. Prybluda).
Branky: 45. Mrózek - 14. a 75. Fortelný
Rozhodčí: Mrázek

Komentář

Asistent trenéra René Bielan: „Odehráli jsme moc dobré utkání, ve kterém jsme Spartu, přestože víc držela míč a byla na něm silnější, nepustili do pořádné šance. V úvodních dvaceti minutách byl na klucích znát respekt z velkého jména soupeře, postupně to ale z nich spadlo – to už ale Sparta vedla. Do přestávky jsme měli dvě tři pološance, udeřili jsme až v závěru po standardní situaci. Druhá půle byla obdobná, opět jsme měli nějaké náznaky a jednu šanci po rohu, kdy v malém vápně míč nebezpečně skákal. Sparta nás bohužel patnáct minut před koncem potrestala rychlým míčem za obranu. V závěru jsme riskovali s třemi obránci vzadu, ale hosté nás už k ničemu nepustili. Mrzí nás to, na bod jsme určitě měli a zasloužili bychom si ho.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo