Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
čtvrtek 15.3.2018
1:4
(1:1)

Diváci: 68
SFC Opava
Tichý - Hejda, Mrózek, Paholík, Bielan - Seriš (71. Wala), Fokaidis (87. Kubalák), Máder, Ratica - Vlachovský, Navrátil (53. Holzer).
Branky: 31. Mader - 66. a 78. Fusek, 20. Vít, 72. vl. Hejda
Rozhodčí: Boček

Komentář

Trenér Marcel Frajt: „Nesplnili jsme základní úkol – v tomto domácím utkání naplno bodovat! Podali jsme bojácný výkon, směrem dozadu jsme dělali hloupé chyby. Takto se opravdu se znakem MFK prezentovat nemůžeme. Chyběla bojovnost i nasazení. V první půli jsme se dostali do zajímavých šancí, po změně stran jsme naopak nebezpeční vůbec nebyli a soupeř trestal naše chyby. Naše jarní bilance je tristní, ve třech zápasech s týmy pod námi jsme nezískali ani bod.“

FOTOGALERII z utkání najdete ZDE! 
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo