Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FC Hradec Králové
neděle 25.3.2018
0:1
(0:0)
Všesportovní stadion UT
Diváci: 80
MFK Karviná
Tichý - Mrózek, Macko, Paholík, Kaczmarczyk - Hejda, Mader, Vlachovský, Seriš (90. Navrátil) - Fokaidis (87. Bielan), Ratica (69. Wala).
Branka: 54. Fokaidis
Rozhodčí: Poživil

Komentář

Trenér Marcel Frajt: „Takticky velmi dobré a odbojované utkání. Domácí prakticky hrozili pouze ze standardních situací, my jsme zůstali směrem dopředu v první půli za očekáváním – chyběla nám herní odvaha a klid v předfinální fázi. Zahodili jsme penaltu po faulu na Raticu, ale oproti utkání v Mladé Boleslavi nás to nepoložilo - dokládá to rychlý gól po změně stran. Celý druhý poločas jsme byli lepším týmem, dalších pár slibných šancí jsme neproměnili a díky dobrému nasazení jsme uhájili vítězství. Těší nás nula vzadu a prolomení špatné série z úvodu jarní části.“
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo