Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
pátek 30.3.2018
0:0
po penaltách
4:3
(0:0)
Kovona UT
Diváci: 128
FC Zbrojovka Brno
Tichý - Mrózek, Macko, Paholík, Kaczmarczyk - Hejda, Vlachovský, Mader, Seriš (90. Navrátil) - Fokaidis (88. Bielan), Ratica (71. Wala).
Branky: rozh. penalta Wala
Rozhodčí: Boček

Komentář

Trenér Marcel Frajt: „Potěšitelné dva body proti vedoucímu týmu tabulky. Kluci už druhý zápas po sobě plnili všechny taktické úkoly – těší nás také druhé čisté konto v řadě díky zkvalitnění defenzivní činnosti hry a kvalitním výkonem gólmana Tichého. Všichni odvedli proti výborně hrajícímu soupeři, který ukázal, že vede ligu oprávněně, srdnatý výkon na hranici svých možností. Pokud budou všichni plnit požadované úkoly z tréninku, tak se to projeví i v dalších zápasech.“ 

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo