Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 28.4.2018
0:1
(0:1)
Kovona
Diváci: 50
FK Pardubice
Špánik - Hejda, Macko, Mrózek, Bielan - Wala, Mader, Holzer, Ratica (69. Streit) - Prybluda (46. Podbiol), Vlachovský (80. Buzek).
Branky: 23. Batelka
Rozhodčí: Proske

Komentář

Trenér Marcel Frajt: „Na poslední chvíli jsme se museli vypořádat s absencí tří hráčů základní sestavy, kteří nám z ní bohužel vypadli kvůli nemoci. První poločas se podobal tomu úternímu – bez pohybu a v útočné fázi jsme nepodrželi míč. Soupeř se dostal pouze dvakrát k bráně, ale jednou skóroval díky naší nedůslednosti při standardní situaci. Po změně stran přišlo velké zlepšení, měli jsme velký tlak, bohužel bez úspěchu v koncovce. Pardubice neměly nic, ani nevystřelily na bránu. Bohužel jsme si připsali čtvrtou porážku v řadě a musíme bojovat dál.“ 
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo