Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 26.5.2018
1:0
(0:0)
Kovona
Diváci: 100
Bohemians Praha 1905
Neuman – Mrózek, Věčorek, Macko, Bielan - Wala, Mader (90. Zych), Holzer, Fokaidis – Ratica (64. Navrátil), Vlachovský (90. Buzek).
Branka: 55. Mader
ČK: 80. Krunert (BOH.)
Rozhodčí: Dohnálek

Komentář

Trenér Marcel Frajt: „Bohemka se u nás prezentovala svým typickým stylem – houževnatostí, kvalitou, nic nám nedala zadarmo. Kluci utkání výborně odpracovali, vytvořili si několik šancí a jednu z nich Mader v 55. minutě proměnil. V dalších minutách jsme výsledek uhájili. Bylo to hodně o vůli a bojovnosti. Poprvé jsme na jaře vyhráli doma za tři body, těší nás i nula vzadu.“
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo