Diváci: 100
Neuman - Mrózek, Macko, Paholík (46. Seriš), Bielan - Wala, Mader, Holzer, Ratica (90. Podbiol) - Fokaidis, Navrátil (75. Vlachovský).
Branky: 45. Kepl - 53. Seriš
Rozhodčí: Pečenka

Trenér Marcel Frajt: „První poločas byl slušný, i když s hodně nepřesnostmi. Vytvořili jsme si náznaky šanci, které nám ovšem domácí na šestnáctce zblokovali. Už se skoro šlo do kabin za stavu 0:0, ale domácí ještě stihli po rychlém kontru a důrazu útočníka vsítit úvodní gól. Kluky to nesrazilo, druhou půli začali s hlavami nahoře a po osmi minutách po akci Waly vyrovnal Seriš. V dalších minutách se hra přelévala ze strany na stranu. Ve zbytku zápasu jsme se dostali do dvou samostatných úniků, které jsme v gól bohužel nepřetavili. Naopak nás v závěru podržel brankář Neuman.
Myslím si, že jsme po té vynucené pauze a menším tréninkovém manku neodehráli vůbec špatný zápas. Bohužel nás stále zlobí koncovka, ale o tom se bavíme celé jaro. Penalty jsou loterie, jednu jsme nedali a naopak domácí byli suverénní. S bodem jsme spokojení, kluky jsem za výkon pochválil!"
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?