Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
úterý 5.6.2018
1:0
(0:0)
Kovona
Diváci: 68
1.FK Příbram
Drobek - Motyčka, Dawid, Macko (46. Holzer), Kaczmarczyk - Noga, Mader, Buzek (79. Jurovec), Streit - Seriš, Kaštan (46. Szotkowski).
Branka: 90. z pen. Seriš
Rozhodčí: Batík

Komentář

Trenér Marcel Frajt: „Bojovnému utkání s množstvím nepřesností by spíše slušela remíza. Kluci včetně těch mladých celý zápas odbojovali a odměnou jim byla nadstavba v podobě vítězného gólu v poslední minutě. Moc mě těší nula vzadu kvůli mladému Drobkovi v bráně a stoperu Dawidovi.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo