Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FK Fotbal Třinec
sobota 20.10.2018
5:1
(2:1)

Diváci: 40
MFK Karviná
Špánik – Štromp (71. Bystřičan), Chabreček (23. Slatinský), Husár (46. Kaštan), Veselka (46. Dadak) – Jurovec (64. Sušienka), Noga, Streit, Kobza – Latocha, Navrátil.
Branky: 13. a 76. Novotný, 45. Niemczyk, 64. Jež, 77. Lasota - 20. Navrátil
Rozhodčí: Broskevič

Komentář

Trenér Čestmír Kročil: „Nevyšel nám vůbec úvod zápasu, prvních patnáct minut bylo špatných. Inkasovali jsme, ale poměrně záhy se nám podařilo po rohovém kopu vyrovnat. V dalším průběhu prvního poločasu jsme zahodili tři stoprocentní šance a v závěru inkasovali gól do šatny. Druhý poločas začali kluci dobře, opět zahodili velké šance. Naopak domácí se dostali do jediné šance a hned skórovali. Jakmile zvýšili na 3:1, už bylo jasno. Do konce utkání nám Třinec přidal další dva góly. Pořád nás sráží slabá produktivita, nejsme schopni ani z vyložených šancí skórovat.“ 
Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo