Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
úterý 28.8.2018
0:1
(0:0)

Diváci: 70
SK Dynamo Č. Budějovice
Herdzina - Stuchlík (68. Lukáš), Michálek, Jurčák, Rychtařík - Molitorisz (61. Volný), Blatoň (54. Bystřičan), Dadak (71. Gredka), Goj (61. Popov) - Fukala - Vrbka.
Branka: 50. Hájek
Rozhodčí: Trigas

Komentář

Trenér Marcel Frajt: „Odehráli jsme velmi dobré utkání, oproti sobotnímu utkání proti Slovácku jsme dominovali na míči a měli dobrý pohyb. Kluci hráli s nasazením a touhou poprat se o dobrý výsledek. Bohužel jsme nezareagovali na gól hostů ze začátku druhé půle. Svoje šance jsme neproměnili a hosté výsledek ubránili. Utkání by odpovídala spíš remíza, ale nedá se nic dělat. Klukům je potřeba poděkovat za výkon, který je příslibem do dalších utkání.“

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo