Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 10.11.2019
3:0
(1:0)
Kovona UT
Diváci: 35
Hranice
Herdzina - Lukáš (46. Hrušovský), Wybranczyk, Rychtařík, Vrbka - Blatoň - Klváček (57. Motyčka), Špulica (78. Rohal), Přichystal, Popov - Kubica.
Branky: 23. Kubica, 83. Rohal, 87. Motyčka
Rozhodčí: Částečka

Komentář

Trenér Pavel Mazurek: „Narazili jsme na důrazného a fyzicky dobře připraveného soupeře. V prvním poločase jsme z mnoha příležitostí využili pouze jednu – Timo Kubica se touto trefou stal nejlepším podzimním střelcem celé soutěže, dohromady vstřelil 14 gólů. Bohužel se nám nedařilo přidat druhý uklidňující gól, soupeř si za celý zápas nevypracoval žádnou gólovou příležitost. Definitivně jsme Hranice zlomili v závěru utkání. Bylo to poslední kolo podzimu, tuto část si zhodnotíme a družstvo budeme připravovat na jarní odvety.“
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii