Generální partner
Světlý režim
27. červenec 2020

BÉČKO: Divoká remíza v Ostravě s Unií Hlubina

Rezervní tým se v sobotu dopoledne představil na půdě účastníka Krajského přeboru Unie Hlubina. Utkání skončilo remízou 3:3, když hosté třemi góly po změně stran otočili nepříznivý stav, ale nakonec se z vítězství neradovali.
TJ Unie Hlubina
sobota 25.7.2020
3:3
(2:0)

Diváci: 0
MFK Karviná B
Foltýn – Buzek, Mrózek, Hujo, Wybranczyk – Hejda, Vlachovský, Holzer, Streit, Kaczmarczyk – Petrík. Střídali: Kunz, Bielan, Kobza.
Branky Karviné: Vlachovský 2, Kobza 1

Komentář

Trenér Čestmír Kročil: „Kluci mají za sebou náročný týden, ve kterém makali tvrdě dvoufázově a je jim ke cti, že makali a otočili nepříznivý stav. V první půli jsme sice měli převahu v držení míče, ale vyprodukovali jsme devatenáct špatných přihrávek. Domácí nám dali dva góly a vedli. Taková naše nekvalita, jako v tady v tomto zápase byla, prostě být nemůže! Po změně stran jsme na soupeře vletěli ještě víc, kluci dostávali soupeře pod tlak, vytvořili si nějaké šance a otočili výsledek. S vědomím, že se nemůže nic stát, kluci polevili a domácí po naší hrubé chybě vyrovnali. Nakonec mohli i vyhrát, v poslední minutě nás zachránilo břevno.“ 
Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo