Generální partner
Světlý režim
16. srpen 2020

Rezerva vyhrála v Havířově 2:0!

Svěřenci Čestmíra Kročila napravili domácí prohru s Bohumínem a v neděli dopoledne na půdě Havířova zvítězili 2:0 po gólech Putyery a Mrózka. V bráně výborně zachytal z áčka navrátilec z hostování Libor Hrdlička...
MFK Havířov
neděle 16.8.2020
0:2
(0:1)

Diváci: 360
MFK Karviná B
Přibyl - Klejnot, Bányácski, Skoupý, Dawid (61. Zbavitel) - Förster, Zupko, Wojnar (89. Kisza) - Malcharek (72. Noga), Bagar (46. Velčovský), Chlopek.
Hrdlička - Hejda, Věčorek, Stropek, Kaczmarczyk - Buzek (85. Wybranczyk) - Putyera (67. Wenglorz), Vlachovský, Zhelizko, Kobza (77. Streit) - Petrík (59. Mrózek).
Branky: 32. Putyera, 82. Mrózek
ŽK: Dawid (HAV.)
Rozhodčí: Svoboda

Komentář

Trenér Čestmír Kročil: „Zápas měl z obou stran kvalitu. Týmy chtěly držet míč a hrát s ním. Měli jsme štěstí, že se nám podařilo dát první gól – hrálo se nám lépe. Ale opět, co my nedáme, to je strašné. Musím říct, že nám ohromně pomohl několika zákroky zkušený Libor Hrdlička v bráně. Navíc organizoval hru, opravdu super. Myslím si, že naše výhra je zasloužená."

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo