Generální partner
Světlý režim
2. srpen 2020

B-TÝM: V generálce remíza na půdě třetiligových Petřkovic

Rezervní tým MFK Karviná se naladil na začátek nové sezóny remízou na hřišti účastníka MSFL Petřkovic, když v průběhu druhé půle dohnal dvoubrankovou ztrátu.
FC Odra Petřkovice
sobota 1.8.2020
2:2
(1:0)

Diváci: 0
MFK Karviná B
Foltýn - Věčorek, Mrózek, Holzer - Hejda, Buzek, Vlachovský, Kaczmarczyk - ??, Ricka, Wenglorz. Střídali: Kobza, Hujo, Petrík.
Branky Karviné: Petrík, Kobza

Komentář

Trenér Čestmír Kročil: „Generálku jsme odehráli ve velkém vedru. Domácím jsme nabídli dva góly po vlastních chybách, ale kluci utkání nevzdali a zaslouženě vyrovnali – první gól po rohovém kopu, druhý po odraženém míči po standardní situaci. Nebyl to z naší strany vůbec špatný zápas, jen nás zdržují a trápí zbytečně ztracené a odevzdané míče, po kterých nás soupeři z jakýchkoliv soutěží umí potrestat. Remíza je spravedlivá, výsledek s takovým soupeřem je před startem soutěže výborný.“

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo