Generální partner
Světlý režim
31. srpen 2020

Pět gólů v Rýmařově! Béčko slaví vysokou výhru

Rezervní tým je venku prozatím stoprocentní! Po vítězství v Havířově si připsal tři body i na půdě aspiranta na postup - Jisrky Rýmařov. Karvinští zvítězili vysoko 5:1!
SK Jiskra Rýmařov
sobota 29.8.2020
1:5
(1:1)

Diváci: 242
MFK Karviná B
Hrdlička – Hejda, Kouřil, Dramé (90. Věčorek), Holiš – Buzek (54. Mrózek, 86. Petrík) - Putyera, Zhelizko, Vlachovský, Kobza (54. Kaczmarczyk) – Haša.
Branky: 11. Jeřábek - 48. a 76. Zhelizko, 37. Haša, 88. Vlachovský, 90. Kaczmarczyk
ŽK: Hleba, Zifčák - Zhelizko, Haša, Dramé
Rozhodčí: Hanák

Komentář

Trenér Čestmír Kročil: „V Rýmařově jsme měli hodně silnou sestavu. Zápas začal podobně jako ty minulé – nedáme šance a soupeř pak skóruje jako první. Důležitý byl vyrovnávací gól do pauzy, ale vyšel nám také vstup do druhé půle, šli jsme hned do vedení. Pak nás podržel Hrdlička při jasné šanci domácích, my pak přidali další góly - krásný z třiceti metrů do víka v podání Zhelizka a dva z rychlých brejků v závěru. Z výhry máme radost.“

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo