Generální partner
Světlý režim
7. září 2020

Béčko vysoko zvítězilo, rezervě Opavy nasázelo sedm gólů

Na třetí pokus se v domácím prostředí radoval B-tým z výhry! V deštivém nedělním dopoledni rozstřílel soupeře z Opavy 7:0 i díky hattricku Martina Vlachovského!
MFK Karviná B
neděle 6.9.2020
7:0
(1:0)
Kovona
Diváci: 55
Slezský FC Opava B
Neuman - Mrózek (75. Wybranczyk), Stropek, Holiš, Kaczmarczyk - Buzek (75. Věčorek) - Wenglorz (72. Streit), Zhelizko, Vlachovský, Kobza - Putyera.
Branky: 39., 85. a 88. Vlachovský, 74. a 75. Putyera, 47. Holiš, 69. Kobza
Rozhodčí: Mikulášek

Komentář

Trenér Čestmír Kročil: „Musím jenom chválit - z obou stran šlo o výborný zápas, hrálo se nahoru dolů. Výsledek je pro hosty krutý! V první půli jsme ještě dali dva góly, které nás rozhodčí neuznal. Zároveň při náš stálo i trochu štěstí, nezareagovali jsme na rychle rozehraný roh, následovalo břevno, prázdná brána a tyč. Pokud by se šlo do kabin za nerozhodného stavu, zápas by vypadal úplně jinak.  Brzy po začátku druhého poločasu jsme vstřelili druhý gól, chvíli se ještě hrálo vyrovnaně, Opava měla jednu šanci, kterou ale nedala. Potom už jsme dominovali a vstřelili pěkné góly.“

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo