Generální partner
Světlý režim
14. září 2020

B-TÝM: Pět vstřelených gólů a pohodlné vítězství

Rezervní celek potvrdil proti poslednímu Bruntálu roli favorita a zvítězil rozdílem třídy. O třech bodech bylo jasno už po prvním poločase!
MFK Karviná B
neděle 13.9.2020
5:1
(3:0)
Kovona
Diváci: 83
FC Slavoj Olympia Bruntál
Hrdlička (68. Foltýn) - Mrózek, Věčorek, Holiš - Putyera (49. Kobza), Buzek (52. Kaczmarczyk), Zhelizko, Vlachovský, Guba (65. Wenglorz) - Herc, Haša (67. Streit).
Branky: 32. a 66. Haša, 44. a 49. Herc, 21. Guba - 52. z pen. Pospěch
Rozhodčí: Mayer

Komentář

Trenér Čestmír Kročil: „Utkání bylo o trpělivosti a dobývaní soupeře, který hrál přesně tak, jak jsme předpovídali – zezadu a v bloku. Tím pádem to z naší strany muselo být o trpělivosti, kvalitní práci s míčem, rychlém přenášení hry a proměňování šancí. Vstřelili jsme poměrně rychle první gól, což nám pomohlo, a další průběh už byl pouze o konečném počtu gólů. Jasné zasloužené vítězství, další veliké šance jsme neproměnili, chybí nám ještě víc agresivity, ale pochopitelně jsme spokojení.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo