Generální partner
Světlý režim
5. říjen 2020

B-TÝM: Gólový koncert Zhelizka v derby znamená posun do čela tabulky

Derby dvou rezervních týmů jasné ovládla Karviná. Střední záložník Ivan Zhelizko vstřelil Třinci čtyři branky, celkově Karvinští vyhráli 5:1 a přeskočili dosud vedoucí Bohumín.
FK Fotbal Třinec B
neděle 4.10.2020
1:5
(0:3)

Diváci: 0
MFK Karviná B
Křepela – Lanc, Potůček, L. Maceček, Chloň – Cieslar, Dohnal – Niemczyk, Szotkowski, Hamrozi (71. Pilch) – D. Maceček.
Hrdlička (57. Foltyn) - Putyera, Stropek, Holiš, Bielan (52. Wenglorz) - Janečka (52. Buzek) - Kobza, Zhelizko, Hanousek (57. Věčorek), Kaczmarczyk - Vlachovský.
Branky: 78. Pilch - 10., 15., 39. a 50. Zhelizko, 55. Hanousek
ŽK: Kaczmarczyk (KAR.)
Rozhodčí: Šafrán

Komentář

Trenér Čestmír Kročil: „Od samotného úvodu šlo o jednoznačnou záležitost. Terén byl hodně těžký, nedovolil nám kombinovat. Do toho i silný vítr. Ale vstřelili jsme dva rychlé a krásné góly, Ivan Zhelizko se trefil hned čtyřikrát, jednu trefu zaznamenal i Marek Hanousek. O přestávce jsem kluky nabádal, ať domácí nepodcení. Třinec na nás sice vletěl, ale přidali jsme další dva rychlé góly. Zbytek zápasu se dohrával a po jedné chybě jsme inkasovali. Ale to k tomu patří. Spokojenost, zasloužená výhra.“  

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo