Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FK Hodonín z. s.
neděle 16.8.2020
3:4
(2:3)

Diváci: 100
MFK Karviná
Branky: 14. a 56. Bimka, 34. Teraz - 6. a 42. Krosčen, 18. Graf, 21. Pilař
Rozhodčí: Tomanec

Komentář

Trenér Ondřej Gazdoš: „Na začátku soutěže jsme odehráli velmi těžké utkání - hlavně z důvodu velkého množství osobních soubojů, které vyplývaly z maximálně jednoduché hry domácích. Jsme rádi, že jsme zápas výsledkově zvládli a do sezóny vykročili vítězstvím. Mrzí nás zahození velkého počtu šancí, které mohly zápas rozhodnou dříve a zajistit klidnější průběh.“

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo