Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Vítkovice
sobota 5.9.2020
1:8
(0:3)

Diváci: 59
MFK Karviná
Tiahnibok – Hrdina, Horsinka (70. Fian), Pomeranek, Horváth – Drobek, Graf, Kořenek (65. Kačor) – Krosčen (70. Valošek), Seriš, Pilař.
Branky: 77. z pen. Baar - 23. a 64. Pilař, 15. Seriš, 16. Krosčen, 51. Graf, 55. Kořenek, 65. Seman, 78. Hrdina
Rozhodčí: Šafrán

Komentář

Trenér Ondřej Gazdoš: „S výjimkou krátkých časových úseků na začátcích obou poločasů jsme měli zápas zcela pod kontrolou a zaslouženě zvítězili. Na začátku prvního poločasu se domácí pokoušeli o několik brejků, které se nám však podařilo zastavit. Na začátku druhého kluci zřejmě pod dojmem výsledku a převahy trochu ubrali z koncentrace a bylo na naší straně několik chyb a nepřesností. Včas se však srovnali a přidali další branky. Trošku mrzí zbytečná penalta v závěru, která nás připravila o čisté konto.“

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo