Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

1. SK Prostějov
neděle 4.10.2020
2:4
(0:3)

Diváci: 45
MFK Karviná
Tiahnibok – Hrdina, Pomeranek, Drobek, Horváth – Seriš (80. Barčák), Michejda, Pilař – Graf, Radecki (49. Kačor), Krosčen (64. Kořenek).
Branky: 60. Balenčin, 75. z pen. Lužný - 16. a 24. Graf, 18. Seriš, 52. Pilař
Rozhodčí: Křepský

Komentář

Trenér Ondřej Gazdoš: „Po sedmnácti dnech jsme se dočkali dalšího mistrovského utkání. Ze začátku jsme si museli zvyknout na těžký podmáčený terén, trochu jsme tomu přizpůsobili hru a poločas ovládli poměrem 3:0. Ve druhém poločase jsme zvýšili na 4:0 a bohužel už další šance neproměnili. Domácí následně snížili ze standardní situace a penalty. Mrzí nás několik neproměněných šancí, které mohly zápas více uklidnit. I tak kluci zaslouží pochvalu za to, jakým způsobem opět naskočili do zápasového rytmu.“

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo