Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

1.FC Slovácko
středa 19.8.2020
8:2
(5:0)
Stadion Stonky
Diváci: 69
MFK Karviná
Foltyn – Hrdina (70. Stavař), Horsinka (41. Kačor), Drobek, Horváth – Seriš, Graf (74. Malík), Michejda – Krosčen (58. Míček), Pomeranek, Pilař (54. Kořenek).
Branky Karviné: 56. Krosčen, 67. Kačor

Komentář

Trenér Ondřej Gazdoš: „Do zápasu jsme vstoupili přímo děsivě a v 7. min. to bylo po našich dvou hrubých chybách už 3:0 pro domácí. Poté se kluci otřepali a pětadvacet minut hráli vyrovnanější partii. Na závěr poločasu jsme bohužel opět dvakrát inkasovali. Druhý poločas už byl z naší strany mnohem lepší, zvýšili jsme nasazení a pohyb, soupeře lépe dostupovali a začali být více nebezpeční, což vyústilo ve dvě vstřelené branky. Po našich chybách však soupeř ještě třikrát skóroval. I přes výsledek bychom takový zápas chtěli hrát každý týden. Přesně takové zápasy kluky zlepšují. Slovácko je podle nás nejlepší tým na Moravě a nedovolí vám povolit ani v jedné situaci na hřišti, což pro nás bylo velmi poučné.“

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo