Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

SK Sigma Olomouc
sobota 29.8.2020
3:2
(1:2)

Diváci: 100
MFK Karviná
Drobek - Fukala, Šilák, Dadak, Motyčka - Jurčák (74. Kubica), Goj, Teplan - Molitorisz (60. Vrbka), Zych, Brezina (78. Hrušovský).
Branky: 17. a 67. Raclavský, 64., z pen. Galus - 30. z pen. Jurčák, 45. Goj
Rozhodčí: Denev

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Gibala: „V dobrém a zajímavém zápase jsme byli lepším týmem v prvním poločase, domácí Sigma ve druhém. Otáčeli jsme nepříznivý stav dvěma pěknými akcemi. Mrzet náš možná mohou nevyužité příležitosti z úvodu zápasu. Závěr byl hektický, hrálo se nahoru dolů a z naší strany na maximální riziko. Kluci si za výkon bodový úspěch určitě zasloužili a zároveň zažili, co všechno musí do zápasu vložit, ale i tak to někdy nemusí stačit. Za poctivé výkony však budou v dalších zápasech určitě odměněni.“ 

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo