Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 5.9.2020
0:2
(0:0)
Kovona
Diváci: 150
1.FC Slovácko
Fabisz - Fukala (84. Hrušovský), Packo, Dadák, Motyčka - Jurčák, Goj, Teplan (58. Klváček) - Molitorisz, Zych, Brezina (65. Siedlok).
Branky: 58. Šlechta, 87. Velecký
Rozhodčí: Mojžíš

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Gibala: „Trpká prohra hlavně z důvodu množství vyprodukovaných šancí a nízké efektivity. Soupeře, který hraje v úvodu sezóny ve výborné formě, jsme drželi na distanc, nepouštěli moc do hry a byli nebezpeční. Ne, žádná smůla při vyložených příležitostech, prostě jsme měli být ve vápně dravější a při tutovkách klidnější - ze sedmnácti střel a jedenácti rohů góly musí padat! Slovácko strhlo duel na svou stranu v době, kdy se hrálo nahoru dolů a v závěru ho po brejku vítězství potvrdilo."


Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo