Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FK Mladá Boleslav
sobota 12.9.2020
5:0
(3:0)

Diváci: 100
MFK Karviná
Fabisz - Fukala (35. Rychtařík), Packo, Dadak, Motyčka - Jurčák, Klváček, Teplan (61. Marciňa) - Molitorisz (22. Siedlok), Zych, Brezina (61. Hrušovský).
Branky: 18., 21. a 79. Mašek, 3. Dohalský, 85. z pen. Pažout
Rozhodčí: Matějček

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Gibala: „Ve fotbale se občas odehrají zápasy, kdy do něj družstvo vstoupí katastrofálně, dostane rychlé góly, zápas hned v úvodu „ztratí“, ale dokáže se vrátit a mnohdy i bodovat. V Boleslavi pro nás platila jen první část věty - ve dvacáté minutě bylo po zápase. Bez individuální odpovědnosti a koncentrace na podstatné věci se týmový úspěch nedostaví. Na optické a herní vyrovnání sil po změně daly v závěru rychle zapomenout další dva góly domácích po protiútocích při naší snaze o korekci výsledku.“


Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo