Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 19.9.2020
1:1
po penaltách
5:4
(0:0)
Kovona
Diváci: 50
FC Viktoria Plzeň
Drobek - Rychtařík, Packo, Dadak, Motyčka - Fukala, Teplan (62. Klváček) - Goj, Molitorisz (88. Byrtus), Brezina (71 Siedlok) - Zych.
Branky: 80. Siedlok - 60. Aubrecht
Rozhodčí: Cieslar

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Gibala: „Na první body jsme čekali dlouho a o to víc těší. I když jsme si první vítězství připsali po penaltách, bereme ho a vážíme si ho, protože jsme bodovali proti každoročně silné Plzni. Podali jsme solidní výkon, který byl po většinu duelu kompaktní a disciplinovaný. Ustáli jsme důležitou fázi, kdy Plzeň neodskočila na rozdíl dvou branek a deset minut před koncem se nám podařilo zaslouženě vyrovnat. Penalty nám šly v přípravě i na letním turnaj Zlatý kahan, kde jsme si po nich připsali dvě výhry. Je to samozřejmě loterie, ale z družstva bylo cítit, že je chtějí velmi moc zvládnout. Pro hráče je to důležitá motivace a vzpruha do dalších tréninků."


Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo