Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 3.10.2020
0:5
(0:1)
Kovona
Diváci: 45
SK Slavia Praha
Drobek - Rychtařík (68. Šilák), Packo, Dadak, Motyčka (75. Byrtus) - Fukala, Teplan - Goj (59. Vrbka), Molitorisz (59. Vrbka), Brezina (68. Marciňa) - Zych.
Branky: 47. a 58. Vorel, 44. Šubert, 77. z pen. Alijagič, 88. Šimeček
Rozhodčí: Bureš

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Gibala: „V prvním poločase jsme nejdříve pohrdli obrovskou příležitostí a následně neproměnili penaltu, což se nám proti favoritovi krutě vymstilo. Hosté se poprvé prosadili, pro nás velmi nepříjemným, gólem do šatny. Druhý úder přišel hned dvě minuty po obrátce, kdy nejdříve Drobek zneškodnil penaltu, ale dobíhající hráč přece jen poslal Slavii do klidného dvoubrankového vedení. Po třetím gólu bylo na hřišti už jen jedno družstvo. Krutá, ale zasloužená prohra."

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo