Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

SK Sigma Olomouc
sobota 29.8.2020
9:0
(3:0)

Diváci: 50
MFK Karviná
Lipčák - Nesvadba, Třaskalík, Macko (72. Pilch), Buřík - Hruška, Holub J. (52. Szalbot) - Szostek, Kaňák, Holub R. (84. Majchrowski) - Pastrňák (52. Pecold).
Branky: 17. a 85. Cahel, 76. a 87. Vaněk, 25. z pen. Mikulenka, 37. Michl, 47. Skalský, 64. Hapal, 69. Dohnálek
Rozhodčí: Silný

Komentář

Trenéři Petr Němec a Miroslav Štěpánek: „Utkání se nehodnotí dobře. Po minulém propadáku s Budějovicemi se nám nepovedlo ani utkání na půdě Sigmy. I když jsme se na zápas celý týden připravovali a říkali si, co soupeř hraje, tak se výsledek nedostavil. Hráčům nejde upřít snaha a nasazení, ale sráží nás individuální chyby, kterých děláme strašně moc. Hráči si je uvědomují, ale momentálně s nimi neumí během utkání pracovat. Musíme myslet pozitivně a dívat se dopředu.“ 
Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo