Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 5.9.2020
1:6
(1:1)
Kovona
Diváci: 50
1.FC Slovácko
Lipčák - Macko, Třaskalík, Vavřík (70. Majchrowski), Szalbot - Hruška, Buřík - Pilch (63. Holub J.), Kaňák (63. Nesvadba), Szostek - Holub R.
Branky: 43. Szostek - 44. a 68. Jonáš, 65. a 73. Kostka, 49. Zámečník, 87. Randa
Rozhodčí: Kaloč

Komentář

Trenéři Petr Němec a Miroslav Štěpánek: „Do utkání se Slováckem jsme šli jednoznačně napravit dojem z předešlých utkání - to se nám do 65. minuty dařilo. Od začátku jsme byli aktivní, snažili jsme se plnit to, co jsme si řekli a na co jsme se připravovali. Kluci makali a ve 42. minutě byli odměněni, kdy Szostek proměnil svůj únik a poslal nás do vedení. Radost z první a vedoucí branky byla velká, ale z vedení jsme se dlouho neradovali. Hosté totiž za minutu, vlastně z rozehrávky vyrovnali a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. V poločase jsme si řekli, že nemůžeme polevit a chce to dál pokračovat ve výkonu z prvního poločasu. Jenže po třech minutách druhého poločasu jsme inkasovali. Snažili jsme se o vyrovnání, ale vlivem dvojitého střídání  naše hra trošku ztratila na organizaci. Výsledek vypadá jednoznačně, ale čtyři branky jsme dostali v posledních pětadvaceti minutách - tady šlo vidět, že nám už docházely síly a koncentrovanost. Musíme dál pokračovat v nastolené práci a zvednout kondiční stránku. Hráče chceme pochválit, protože bylo vidět, že chtějí a mají odhodlání se rvát za sebe a za klub.“


Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo