Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FK Mladá Boleslav
sobota 12.9.2020
7:3
(5:2)

Diváci: 100
MFK Karviná
Lipčák (65. Kuděla) - Macko (68. Pilch), Třaskalík, Ryhan, Szalbot (65. Majchrowski) - Hruška, Buřík (80. Matuška) - Vavřík V., Kaňák, Szostek - Kratochvíl (68. Pecold).
Branky: 2., 15. a 32. Buryán, 51. a 53. Howard, 6. Filip, 25. Tvrdý - 14. Szalbot, 17. Kratochvíl, 56. Macko
Rozhodčí: Řeháček

Komentář

Trenéři Petr Němec a Miroslav Štěpánek: „V Boleslavi nám utekl začátek - ve druhé minutě jsme si dali vlastní gól a to s námi trošku zatřáslo. A bohužel hned v šesté minutě to bylo už o dva góly pro domácí. Kluci se dokázali zvednout a šťastným gólem snížit, jenže momentálně nedokážeme udržet koncentraci delší časový úsek, protože nám domácí záhy opět odskočili na rozdíl dvou branek. Ale byli jsme to my, kdo za dvě minuty dokázal opět snížit na rozdíl jedné branky. V tu chvíli to vypadalo, že bychom mohli sahat i po vyrovnání, ale domácí do konce poločasu odskočili dokonce na rozdíl tří branek. Druhý poločas byl vyrovnaný, i když domácí odskočili na rozdíl pěti branek, tak se nám podařilo snížit a při další naší šanci dokonce domácí vykopávali míč z brankové čáry. Druhou pětačtyřicetiminutovku jsme opravdu odehráli velice slušně, ale bylo to i možná tím, že Mladá Boleslav s vidinou jasného výsledku, nebyla tak aktivní. Budu se opakovat, ale momentálně nás srážejí individuální chyby, kterými branky soupeři jednoduše darujeme. Pokud toto neodstraníme, nemůžeme myslet na lepší výsledek. Kluci nehráli špatně, jde tam vidět velký posun, ale momentálně to na víc nestačí.“


Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo