Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 19.9.2020
0:2
(0:1)
Kovona
Diváci: 90
FC Viktoria Plzeň
Kuděla - Macko, Třaskalík, Ryhan, Vavřík - Hruška, Kaňák - Nesvadba (46. Matuška), Pecold (64. Holub R.), Szostek - Kratochvíl (46. Holub J., 80. Majchrowski).
Branky: 30. Doubek, 69. Macák
Rozhodčí: Richtár

Komentář

Trenéři Petr Němec a Miroslav Štěpánek: „V utkání s Viktorií Plzeň, která je momentálně třetí v tabulce, jsme byli vyrovnaným partnerem. Opět nás o lepší výsledek připravily dvě chyby, je to stále o nás - branky soupeřům darujeme. Přitom kluci hráli velice dobře a chybělo nám trochu toho štěstí. Navíc v 83. minutě jsme nedali pokutový kop, který by závěr utkání určitě zdramatizoval. Prohra samozřejmě mrzí, ale je se vztyčenou hlavou. Musíme poctivě dál pracovat a první body se snad brzy dostaví. Pochvala pro hráče.“


Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo