Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FC Zbrojovka Brno
středa 7.10.2020
8:2
(3:1)
Městský stadion Srbská
Diváci: 0
MFK Karviná
Kuděla - Szalbot (34. Nesvadba), Třaskalík, Ryhan, Vavřík (81. Holub J.) - Hruška (81. Pilch), Buřík, Kaňák - Holub R. (81. Pecold), Vozák (61. Matuška), Szostek.
Branky: 22., 36. a 50. z pen. Černý, 5. Malý, 63. Žourek, 73. Zivčák, 75. Kluska, 88. Zapletal - 20. Kaňák, 79. Hruška
Rozhodčí: Julínek

Komentář

Trenéři Petr Němec a Miroslav Štěpánek: „Utkání v Brně se nám, co se týče výsledku, nepovedlo. Opět nás pronásledují velké individuální chyby, které se neustále opakují. Navíc nás domácí potrestali třikrát z brejkových situací, které jsme nezachytili. Pozitivem jsou dvě krásné vstřelené branky a další nevyužité příležitosti.“

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo