Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 3.10.2020
0:5
(0:2)
Kovona UT
Diváci: 50
SK Slavia Praha
Lipčák - Szalbot (46. Pecold), Třaskalík, Ryhan, Vavřík (46. Holub J.) - Hruška, Buřík (85. Kratochvíl), Kaňák (85. Majchrowski) - Holub R. (64. Nesvadba), Vozák (46. Matuška), Szostek.
Branky: 39., 59. a 84. Biegon, 20. z pen. Beran, 55. Lábík
Rozhodčí: Černoevič

Komentář

Trenéři Petr Němec a Miroslav Štěpánek: „Utkání se Slavií jsme chtěli zvládnout, ale první poločas jsme hráli velmi ustrašeně. Navíc utkání ovlivnila darovaná penalta soupeři a vynucená střídání v poločase. Ne, že by střídající hráči utkání nezvládli, hráli velice dobře, ale síla soupeře byla znát. Hráčům chceme poděkovat, ale k lepšímu výsledku vede smělejší výkon.“


Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo