Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 16.8.2020
6:1
(1:1)
Bažantnice
Diváci: 99
SK Uničov
Drobek - Ceniga, Volný, Rychtařík (75. Pochopeň) Hrušovský - Fukala (75. Golasowski), Blatoň, Popov - Malina (66. Pilch), Kotula (66. Pastrňák), Vrbka.
Branky: 10. Hrušovský, 51. Malina, 54. Rychtařík, 58. Fukala, 65. Volný, 81. Pastrňák - 25. Bareš
ČK: 8. Vlček (UNI.)
Rozhodčí: Vranay

Komentář

Trenér Pavel Mazurek: „Do sezóny jsme vstoupili vítězstvím, které se hlavně v prvním poločase nerodilo lehce. Soupeř hrál od osmé minuty v deseti a v podstatě celý zápas jen bránil. Vysel mu jeden brejk, a proto skončil poločas nerozhodně. Ve druhé půli začaly padat branky a celkový výsledek 6:1 odpovídá dění na hřišti. Cílem pro tuto sezonu je sbírat každý zapas tolik bodů, aby to na konci sezony stačilo na první místo. Klukům do sezony přejeme hlavně zdraví, minimum zranění, aby se sezóna dohrála bez komplikací a o bodech se rozhodovalo na trávníku. V utkání bylo vidět, jak jim mistrovská utkání, a s tím spojené emoce, chyběla. Někteří z nich nastoupili do ostrého utkání poprvé od listopadu 2019, kdy pro většinu skončila podzimní sezóna - ta pauza byla opravdu dlouhá. Nám trenérům už ten zápasový „stresík“ také chyběl.“

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo