Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FK Fotbal Třinec B
neděle 20.9.2020
0:1
(0:0)

Diváci: 35
MFK Karviná
Lipčák - Šilák, Žilinský, Rohal - Wdowik (75. Volný), Jurga, Byrtus (80. Kotula), Blatoň, Marciňa - Kubica, Rzadkosz (46. Hrušovský).
Branka: 55. Rohal
ČK: 81. Hrušovský, 86. Jurga (oba KAR.)
Rozhodčí: Laštuvka

Komentář

Trenér Pavel Mazurek: „Narazili jsme na soupeře, který se zaměřil pouze na obranu, těžko jsme se prosazovali. V prvním poločase jsme z toho vytěžili pouze tyčku. Soupeř zahrozil pouze jedním brejkem, který výborně zneškodnil brankář Lipčák. Na začátku druhého poločasu jsme konečně vstřelili branku, která byla rozhodující. Závěr utkání byl hektický - dvě červené karty v našich řadách a nastřelené břevno domácím týmem v posledních minutách utkání. Družstvo se v závěru neskutečně semklo a bereme tři body.“


Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo