Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Frýdek-Místek B
neděle 4.10.2020
0:8
(0:5)

Diváci: 38
MFK Karviná
Fabisz - Vrbka (76. Nesvadba), Popov, Žilinský, Rohal - Wdowik, Blatoň, Marciňa (66. Pilch) - Rzadkosz (46. Kolenič), Kubica (46. Kotula), Byrtus (66. Malina).
Branky: 27., 36. a 43. Kubica, 7. Rohal, 30. vl. Foldyna, 56. z pen. Popov, 76. Malina, 81. Nesvadba
Rozhodčí: Šujan

Komentář

Trenér Pavel Mazurek: „Pohled na tabulku nám velí bodovat všude a s každým. Kluci moc dobře ví, že každé zaváhání by nás mohlo mrzet, a proto v každém zápase jdou za vítězstvím. Ve Frýdku-Místku to zvládli a zaslouženě bereme tři body. Poměrně kvalitní hřiště nám umožnilo kombinační fotbal, kterým se prezentujeme. Výsledkem bylo osm branek v soupeřově síti.“

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo