Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 11.10.2020
8:1
(3:1)

Diváci: 0
1. HFK Olomouc
Drobek - Vrbka (60. Kolenič), Popov (73. Kotula), Žilinský, Rohal - Wdowik, Blatoň, Marciňa - Goj (46. Rychtařík), Kubica, Byrtus (73. Malina).
Branky: 25. a 76. Marciňa, 57. a 67. Popov, 79. a 89. Kubica, 17. Goj, 22. Vrbka - 15. Stoppen
Rozhodčí: Kaloč

Komentář

Trenér Pavel Mazurek: „Drobnou chybou při standardní situaci jsme umožnili hostům jít do vedení. Ještě do poločasu jsme skóre otočili a druhý poločas jsme zcela ovládli. Nedělám to často, ale tentokrát udělám výjimku a kluky pochválím za tempo, které nasadili od první minuty a udrželi ho celých devadesát minut. Forma družstva se stupňovala a je škoda, že nás čeká zápasová pauza. Klukům hlavně přeji, aby byla co nejkratší.“ 

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo