Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
středa 7.10.2020
3:1
(2:0)
Bažantnice
Diváci: 0
1.FC Slovácko
Tiahnibok – Hrdina, Seriš, Pomeranek, Horváth – Pilař (69. Schäck), Michejda, Kořenek (75. Pacík) – Míček (41. Krosčen), Kačor (60. Drobek), Graf.
Branky: 6. a 12. Graf, 70. Schäck - 55. Barát
Rozhodčí: Krokosz

Komentář

Trenér Ondřej Gazdoš: „První poločas byl našim nejlepším v této sezóně. Nejenže jsme se brzy dostali do dvoubrankového vedení, ale celý poločas jsme si vytvářeli nebezpečné šance a je jen škoda, že se ještě některou další nepodařilo proměnit. V druhém poločase šancí sice ubylo, ale kluci nepolevili ani na chvíli a hráli obětavě, týmově a s maximálním úsilím. Jen takto lze pomýšlet na dobrý výsledek proti tak kvalitnímu týmu, jako je i Slovácko – ostatně o tom jsme se přesvědčili při zápase u nich. Věříme, že podobný výkon předvedeme i v dalším utkání s Jihlavou.“


Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo